Silá Privé

Obilné silá

Sú určené na dlhodobé skladovanie najmä obilia, aj ďalších dobre sa sypajúcich materiálov do 20tich naskladnení za rok. V kombinácii s ďalším zariadením je možné materiál udržať v požadovanej vlhkosti a kvalite po dlhú dobu.

 • Steny sila - sú montované z modulovej konštrukcie vyrobené z galvanizovanej vlnitej ocele (vlnitosť 104 x 12 mm) s vysokou ťažnosťou. Jednotlivé plechy sú vyrábané zo základného materiálu so silnou galvanizivanou vrstvou (450 g / m2), ktorá poskytuje výbornú odolnosť proti korózii.
 • Výstuhy - každé silo sa dodáva s vonkajšími vertikálnymi výstuhami montovanými s osovou vzdialenosťou 930 mm. Výstuhy sú vyrobené buď z materiálu so silnou galvanizivanou vrstvou (450 g / m2) alebo sú zinkovo ​​galvanizované.
 • Strecha - strešné panely sú vyrábané z aluzinku, korý je veľmi odolný pritom ľahký. Strechy veľkých priemerov majú rám Iba z galvanizovanej ocele. Každá strecha je vybavená vstupom; je možné dodať tiež strešné prieduchy, držiaky pre teplotné sondy, strešný rebrík, obvodové zábradlia.
 • Skrutky matice sú zinkovo ​​galvanizované.
 • Vstupný vchod zahŕňa vnútorné dvere - zamknuté, keď je silo plné - vodeodolné vonkajšie dvere.
 • Rebríky, pochôdzne lávky zábradlia sú vyrábané z galvanizovanej oceli.
 • Klimatické podmienky:
  zaťaženie sil a strechy: sneh 75 kg/m2 (na prianie je možnosť zaťaženia až 120kg/m2 )
  vietor 166 km/hod
  seizmická zóna: žiadna

Pozinkované zásobníky

Sú určené na krátkodobé skladovanie sypkých materiálov a to pre horšie sypajúce sa (uhol výpadu 60°).

Pozinkované zásobníky sa výrábajú s konusom s výpadovým uhlom 45° a 60°. Všetkyy súčásti zásobníku - valec, rám, konus i podperné nohy  sú vyrábané z galvanizovanej ocele alebo sú zinkovo galvanizované.

Expedičné zásobníky s podjazdom

Zásobníky s podjazdom sú určené k expedícii kŕmnych zmesí alebo iných sypkých materiálov.

Zásobník s obsahom 59 mumožňuje naložiť veľmi rýchlo až 44 ton. Zásobníky sú vyrobené z ocele Z450. Rám, šróby a matice sú galvanicky zinkované. Strecha a jej časti sú vyrobené z aluzinku AZ185.