Šrotovníky pre hydinu

S600

Výhody

Oproti kladivkovým mlynom usporí pri hrubom šrotovaní pre hydinu až 70% energie. Kŕmna hodnota šrotov z valcových stolíc zvyšuje stráviteľnosť a tým aj produkčnú účinnosť krmív. Šrot obsahuje minimálny podiel jemných častíc múky.

Využitie

Stroje strednej výkonnostnej triedy sú z typovej rady najrozšírenejšie. Slúžia stredne veľkým spoločnostiam, družstvám čI združeniam poľnohospodárskej prvovýroby a služieb, i farmárom. Bez predchádzajúcej a nadväzujúcej technológie zvyčajne zabezpečuje prípravu dávky krmiva pre nasledujúci deň či vytvorenie zásoby na niekoľko dní. Aj keď so samostatnými strojmi sa bežne pracuje dávkovo v cykloch, možno ich použiť aj v nepretržitej prevádzke na zmeny ako súčasť jednoduchších technologických zostáv.

Katalóg krmovinárskych strojov Katalóg krmovinárskych strojov
Súbor na stiahnutie
Štruktúra šrotovaného zrna Štruktúra šrotovaného zrna
Súbor na stiahnutie
Prevádzkové parametreŠrotovník S600
elektromotor (3 x 400V, 50 Hz)18,5 kW
kapacita zpracovania jemný produkt3 - 5 t / hod
kapacita zpracovania hrubý produkt6 - 9 t / hod
váha993 kg

S900

Súhrn výhod

Oproti kladivkovým mlynom ušetrí pri hrubom šrotovaní pre hydinu až 70% energie. Kŕmna hodnota šrotov z valcových stolíc zvyšuje stráviteľnosť tým aj produkčnú účinnosť krmív. Šrot obsahuje minimálny podiel jemných častíc múky.

Použitie

Druhé najvýkonnejšie stroje typovej rady sú určené hlavne pre priemyselných výrobcov kŕmnych zmesí, kde sú prevádzkované vo veľkokapacitných technologických linkách, aj pre výrobne kŕmnych zmesí prevádzkované väčšími poľnohospodárskymi prvovýrobcami. Sú spôsobilé pracovať v nepretržitej prevádzke.

Štruktúra šrotovaného zrna Štruktúra šrotovaného zrna
Súbor na stiahnutie
Katalóg krmovinárskych strojov Katalóg krmovinárskych strojov
Súbor na stiahnutie
Prevádzkové parametreŠrotovník S900
elektromotor (3 x 400V, 50 Hz)37*) kW
kapacita zpracovania (jemný produkt)7 - 9 t / hod
kapacita zpracovania (hrubý produkt)14 - 20 t / hod
váha1 387 kg

*) osadzujú sa i alternatívne motory 22 kW a 30 kW